Discount 10% Off
For delivery & Carry out. CODE : 10OFF
TEL : (703) 992-7923

(703) 992-7921

Side Street Drink


 Side Street Drink

    Lunch Dinner
Roselle Juice (Hibiscus) $3 $3

Cold hibiscus tea is actually called Roselle juice

Top 10 Health Benefits/ Effects

1.It has incredible list of Nutrients

2.It Protects your heart

3.Cools you down and eliminates thirst

4.Make your bones and teeth strong

5.Improves immune system

6.Helps you to stay fit

7.Helps to treat cancer

8.Helps you to breathe easier

9.Good for children

10.Decreases Alcohol absorption rates

Sinop doğal güzelliklerinin yanı sıra birçok tarihi mekâna da sahip olan bir şehirdir. Sinop yalnızca doğa meraklıları tarafından değil aynı zamanda tarih meraklıları tarafından da gezilip, görülen ve beğenilen bir kenttir. Sinop kalesi, Sinop arkeoloji müzesi, Sinop İnce burun Feneri, Boyabat Kaya Mezarları Sinop’un tarihsel kalıntılarını oluşturmaktadır.
Tarih meraklısıysanız ve Sinop’a gelip seyahat etmek, gezip görmek istiyorsanız, o halde Sinop otelleri arasından bir Sinop hotel seçiminde bulunun. Tercih ettiğiniz otelin isteklerinize uygun olup olmadığını internet üzerinden öğrenebilirsiniz. Nasıl özellikler istiyorsanız, beğendiğiniz otel de bu özelliklerin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz Sinop otel ile güzel bir tatili geçirme imkânınız da bulunmaktadır.

Sinop gezilip görülmesi gereken mekânların başında gelmektedir. Karadeniz’in gözdesi olan Sinop birçok doğal ve tarihi güzelliği de içerisinde barındırmaktadır. Sinop’a giderek bu yaz güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Bol bol gezeceğiniz ve hayran olacağınız mekânlar göreceğiniz bir tatil olacağından emin olabilirsiniz. Sinop otelleri arasından tercihte bulunurken de özellikle otelin bulunduğu çevreyi önemsemelisiniz.
Doğal güzellikleriyle ünlü olan bir yere geliyorsanız, doğal güzelliklerinin tadını çıkarın değil mi? Doğal güzelliklerinin tadını çıkarmazsanız ne önemi var buraya gelmenin. Bunun için özellikle manzaralı odalara sahip olan Sinop otel tercihinde bulunmalısınız. Tercih ettiğiniz manzaralı Sinop hotel sizin otel odasındayken bile Sinop’un keyfinizi çıkarmanıza yardımcı olacak bir detayı oluşturmaktadır.

Longan Juice $3 $3

The Longan(simplified Chinese, traditional Chinese: pinyin longyan; literally: Dragon Eye

Dimocarpus longan, commonly known as the longan.  It is one of the better-known tropical members of the soapberry family to which the lychee also belongs.  It is native to Southern Asia.

Chrysanthemum Ice Tea $3 $3

Sometimes called mums or chrysanths, are flowering plants of the genus. The tea brewed from the dried flowers has a golden hue and a mild, flowery flavor similar to chamomile.

Chinese medicine categorizes herbs based on energetic properties rather..

10 Health benefits of Chrysanthemum tea

Vitamin C, Caffeine free, Natural coolant and helps in lowering body temperature, Detoxification of the liver, Helps in alerting the senses and rejuvenating the brain, Helps in easing  in giddiness, Relief in sore throat or redness in eyes, relief in respiratory problems and also helps ease digestion

Ginger Lemongrass Ice Tea $3 $3
Milk Green Tea $3.5 $3.5

Adding Milk


Scroll to Top